16.03.2020 14:15 3 rp

Mieli pięć kilogramów narkotyków, grozi im 10 lat więzienia

Źródło: KPP Wejherowo

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, przy udziale kryminalnych z Wejherowa, zatrzymali w czwartek (12 marca) po południu trzy osoby. Zabezpieczono też pięć kilogramów narkotyków. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Pies tropiący, który brał udział w akcji, doprowadził funkcjonariuszy do miejsca przechowywania narkotyków. Jak się okazało, zatrzymani mieli znaczą ilość niedozwolonych substancji, również w swoim mieszkaniu.

Policjanci przeszukali także pomieszczenia na terenie powiatu wejherowskiego, w których mieszkali trzej zatrzymani – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Łącznie zabezpieczono pięć kilogramów narkotyków, w tym niemal cztery kilogramy amfetaminy, ale także innych substancji.

Źródło: KPP Wejherowo

Źródło: KPP Wejherowo

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to przestępstwo, za które grozi do 10 lat więzienia. Jeden z zatrzymanych usłyszał jedynie zarzut posiadani narkotyków, za co może trafić za kraty nawet na trzy lata.

Ze względu na naruszenia regulaminu portalu, możliwość dodawania komentarzy została zablokowana.

Redakcja


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24