28.02.2020 12:40 11 NW

Dachowanie samochodu osobowego w Kosakowie, pasażera poszukiwała policja

Fot. Daniel Zaputowicz

W czwartkowy wieczór (27 lutego) na drodze wojewódzkiej nr 100 w Kosakowie doszło do wypadku, w którym dachował samochód osobowy.


Aktualizacja, 28.02, godz. 12:40

Jak poinformowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku, na miejscu zdarzenia ustalono, że 25-letni pasażer, po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary prawie półtora roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Mieszkaniec Gdańska został zatrzymany i przewieziony do puckiej komendy.

Pojazdem kierowała 23-letnia kobieta, która prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Ze względu na odniesione obrażenia, została przewieziona do szpitala.


O godzinie 18:53 do straży pożarnej w Pucku wpłynęło zawiadomienie o wypadku na ul. Rumskiej, gdzie dachował Volkswagen Golf. Jedna z osób znajdujących się w samochodzie (prawdopodobnie mężczyzna) opuścił pojazd samodzielnie, drugi z pasażerów potrzebował pomocy strażaków – jak udało się nam nieoficjalnie ustalić była to prawdopodobnie kobieta.

Fot. Daniel Zaputowicz

Fot. Daniel Zaputowicz

Obie osoby poszkodowane zostały zabrane przez zespół ratownictwa medycznego na badania do szpitala w Wejherowie. Na miejscu zdarzenia pracowała policja, jeden zastęp JRG Puck i OSP Kosakowo, dwa zastępy JRG Gdynia oraz Wojskowa Straż Pożarna.

Fot. Daniel Zaputowicz

Jak poinformował Krzysztof Minga, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, pojazd znajduje się na poboczu, także na tym odcinku drogi nie powinny występować większe utrudnienia w ruchu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24