14.01.2020 11:58 0 mike/Lechia Gdańsk/Arka Gdynia

Trójmiejscy ekstraligowcy też zagrali dla WOŚP

Fot. Lechia Gdańsk

Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabrakło sportowych akcentów. Do zbiórki przyłączyli się także zawodnicy, działacze i kibice dwóch ekstraligowych klubów z Trójmiasta – Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Na licytację została wystawiona m.in. koszulka Flavio Paixao, kapitana biało-zielonych, którą udało się sprzedać za 2500 złotych.

Iście sportowe emocje, dużo dobrej zabawy, ale przede wszystkim – tysiące złotych, które wpłynęły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak w skrócie można podsumować udział piłkarzy, działaczy oraz kibiców Lechii Gdańsk i Arki Gdynia w niedzielnej (12 stycznia) zbiórce. Jednym z ciekawszych i wyżej wylicytowanej gadżetów była pamiątkowa koszulka Flavio Paixao, która, po zaciętej licytacji, znalazła nabywcę za 2500 złotych.

Chociaż 28. finał WOŚP przeszedł już do historii, wciąż można wziąć udział w aukcjach internetowych. Do wylicytowania jest m.in. unikatowa koszulka ś.p. Pawła Adamowicza, a do aukcji można się włączyć tutaj.

W minioną niedzielę nie próżnowali też piłkarze Arki Gdynia. Specjalną, okolicznością koszulkę Krzysztofa Sobieraja wylicytowano za 1100 złotych. Jak informuje gdyński klub, wszystkie gadżety drużyny udało się sprzedać za 2400 złotych, a suma, łącznie z wpłatami za udział w okolicznościowym turnieju, wyniosła 4500 złotych. Wciąż można też dołączyć do licytacji żółto-niebieskich gadżetów pod tym linkiem.

Fot. Arka Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24