13.01.2020 15:05 0 rp/airport.gdansk.pl

Na narty do Andory? Jest bezpośrednie połączenie z Gdańska

Mat. pras.

Dobra wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. Od 2 lutego 2020 roku narciarze z Pomorza polecą na narty do Andory samolotem linii lotniczych Wizz Air.

Tych, którym minusowe temperatury nie straszne, z pewnością ucieszy informacja o możliwości lotu do Andory samolotem linii lotniczych Wizz Air, korzystając z połączenia Gdańska z Barceloną-El Prat. Jak szaleć na stoku i podziwiać piękne widoki, to właśnie tam. Wielu narciarzy ceni sobie właśnie to małe państwo w południowo-zachodniej Europie, leżące w Pirenejach i graniczące od północy z Francją, a od południa – z Hiszpanią.

Podróż samolotem będzie z pewnością szybsza i bardziej komfortowa niż samochodem do jakiegokolwiek ośrodka narciarskiego, a w internecie aż roi się od propozycji wypoczynkowych właśnie w tym miejscu.

W ośrodkach wypoczynkowych w Andorze w ubiegłym roku odbyły się między innymi finałowe zawody Pucharu Świata FIS, zawody Freeride World Tour i wiele innych imprez na światowym poziomie. Doskonale przygotowane stoki przyciągają turystów z całego świata. Sezon zimowy w tym miejscu jest długi. W tym sezonie trasy mają być czynne do 3 maja, okazji zatem do lotu nie powinno brakować.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24