05.08.2011 15:26 0

Gdańsk: Wpadli gdy porcjowali narkotyki

Dzięki policjantom zwalczającym przestępczość narkotykową odpowiedzialności karnej nie uniknie 26-letni gdańszczanin oraz jego 23-letni kolega. W ręce funkcjonariuszy trafili w momencie gdy porcjowali narkotyki. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 100 porcji marihuany oraz 34 dilerskie porcje amfetaminy. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zapukali do drzwi mieszkania 26-letniego mężczyzny. Policjanci ustalili, że od pewnego czasu wspólnie ze swoim sąsiadem najprawdopodobniej zajmuje się handlem narkotykami.

W mieszkaniu mundurowi zastali dwóch mężczyzn w trakcie porcjowania narkotyków. Policjanci wspólnie funkcjonariuszami z Izby Celnej wykorzystując psa szkolonego specjalnie do szukania środków odurzających postanowili bardzo dokładnie sprawdzić wszystkie pomieszczenia. Łącznie znaleźli i zabezpieczyli prawie 100 porcji marihuany oraz 34 porcje amfetaminy.

26-letni gdańszczanin oraz jego 23-letni kolega zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Narkotyki zostały przekazane biegłemu do badań.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24