01.01.2020 17:34 9 Kwt/UM Gdynia

Gdynianie powitali Nowy Rok ekologicznym pokazem sztucznych ogni

fot. Karol Stańczak/gdynia.pl

Na gdyńskiej scenie wystąpili m.in. Ania Rusowicz i Mrozu, nie zabrakło także lokalnych muzyków i noworocznych życzeń złożonych przez prezydenta miasta. Rok 2020 przywitano ekologicznym pokazem sztucznych ogni.

W tym roku oprócz znakomitej zabawy sylwestrowej i wspólnego odliczania czasu, odbył się pokaz ekologicznych sztucznych ogni z ograniczonym poziomem emisji hałasu.

Muzyczna zabawa rozpoczęła się o godz. 21.00. Wszystkich powitał prezenter Kamil Wicik, a tuż po nim pierwsze brzmienia w gorącym klimacie zapewnili Iza & Latynoscy Brothers. Po nich na scenie inspirowanej dyskotekową kulą pojawiła się Ania Rusowicz w zimowym anturażu, która przypomniała polskie hity z lat 60. i 70. Gwiazdą wieczoru był Mrozu, wokalista, który udanie łączy różne style i ma na swoim koncie kilka przebojów z pogranicza bluesa, soulu oraz rock’and’rolla. W programie znalazło się też miejsce na dj-ski set po północy w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej i DJ-a Romero. Na terenie imprezy dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekunów z dziećmi w wózkach został zorganizowany specjalny sektor na podwyższeniu - informuje gdyński urząd.

Na przybyłych gości czekały trzy strefy, czyli „Żar Tropików", „Strefa Rodzinna" i „Kulinarna Alejka" foodtrucków.

Tę niezwykłą noc wybrał jeden z uczestników imprezy, który na sylwestrowej scenie oświadczył się wybrance swego serca.

fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl fot. Karol Stańczak/gdynia.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24