20.12.2019 15:00 6 mike

'Choinkowy zawrót głowy' – czekamy na zdjęcia Waszych drzewek!

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Ruszyła kolejna już edycja „Choinkowego zawrotu głowy” – naszego konkursu fotograficznego, w którym możecie przesyłać zdjęcia Waszych choinek. Czekamy więc na Wasze fotografie, a na autorów tych najpiękniejszych oczywiście będą czekać nagrody!

Sztuczne czy naturalne? Z lasu, ze sklepu, a może z bazaru? Niektórzy wolą „na bogato”, inni – skromnie, ale bardziej tradycyjnie. Jedno jest pewne – ile domów, tyle choinek i dekoracji choinkowych. Uważacie, że Wasze drzewka zasługują na szczególną uwagę? Spróbujcie swoich sił w naszym corocznym konkursie!

W minionych latach, oprócz wspólnej zabawy, proponowaliśmy Wam nagrody. Nie inaczej jest i tym razem. Zwycięzca konkursu otrzyma miesięczny karnet open do Olimp Business & Spa, umożliwiający wstęp na siłownię, sale cardio, spa, fitness i spinning, a do tego – voucher na dowolny masaż z szerokiej ofert wellness. Nagrody rzeczowe za zajęcie drugiego i trzeciego, wkrętarkę i słuchawki o wartości ponad 300 złotych, ufundowała firma Almares.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zdjęcie choinki na adres: [email protected] W tytule maila prosimy wpisać hasło „Konkurs”, a w treści – podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 9 stycznia 2020 roku, a zwycięzcy zostaną poinformowali o wygranej. Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu jest dostępny poniżej


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24