14.12.2019 08:38 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka Gdynia wygrywa z Zagłębiem Lubin

źródło: Arka Gdynia

Arka wygrała 2:1 z Zagłębiem Lubin i to w wielkim stylu. Żółto-niebiescy byli zmobilizowani i zdeterminowani, aby zwyciężyć ten mecz.

Na boisku szalał duet Młyński – Jankowski, którzy otworzyli wynik meczu już w 12 minucie. 10 minut później wynik zmienił Filip Starzyński. Kolejna bramka padła w 75 minucie. Długim podaniem Michał Nalepa uruchomił Młyńskiego, ten znakomicie zakręcił rywalem i wyłożył piłkę tuż przed bramką Jankowskiemu, który dopełnił formalności.

Dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie. Kiedy gramy dobrze i osiągamy korzystne rezultaty, to powoduje, że jestem bardzo zadowolony. Dziś stojąc przy ławce sprawiało mi przyjemność oglądanie gry mojego zespołu. Musimy spożytkować to zwycięstwo by podnieść zaufanie do naszych umiejętności. Mając na uwadze poprzednie spotkania i wyniki, musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Podsumowując jestem bardzo zadowolony. Teraz mamy jeden dzień wolnego i za dwa zaczynamy przygotowania do ostatniego meczu w Poznaniu – mówił po meczu trener żółto-niebieskich.

Arka oddaliła się od strefy spadkowej wygrywając w Gdyni po ponad 3 miesiącach.