13.12.2019 19:02 0 NW

W Pucku ponownie zaśpiewają podczas Koncertu Wigilijnego

Fot. archiwum

We wtorek (17 grudnia) w Pucku odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz potrzebujących dzieci.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pucku organizuje koncert wigilijny, podczas którego zorganizowana zostanie również publiczna zbiórka. Środki, jakie uda się zebrać zostaną przeznaczone na skomponowanie paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Impreza odbędzie się o godzinie 17:00 w sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku, ul. Morskiego Dywizjony Lotniczego 18. Wstęp jest bezpłatny.

Puckie wydarzenie od lat licznie gromadzi nauczycieli, uczniów szkół i ich bliskich przy wspólnym śpiewaniu. To doskonała okazja do tego, by poczuć jeszcze bardziej świąteczny klimat, podczas śpiewania kolęd. Jednocześnie jest połączeniem dobrej zabawy z inicjatywą społeczną i umileniem świąt tym najmłodszym, poprzez świąteczne prezenty.

Koncert tworzony jest przy współpracy z m.in. Państwową Szkołą Muzyczną I st. im. S. Moniuszki w Pucku, Szkołą Podstawową im. M. Zaruskiego w Pucku, Niepubliczną Szkołą Podstawową w Pucku, I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Pucku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24