13.12.2019 11:00 4 mike/KMP Gdynia

Kryminalni poszukują podejrzanego o kradzież z włamaniem

Fot. KMP Gdynia

Policjanci z komisariatu Gdynia-Oksywie prowadzą działania w celu ujęcia sprawcy kradzieży z włamaniem. Wizerunek podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa utrwaliły kamery monitoringu. Mundurowi publikują jego zdjęcia i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Choć do opisanego zdarzenia doszło pół roku temu – 20 czerwca br. – w pobliżu gdyńskiego portu, przy ulicy Czechosłowackiej 3, policjanci dopiero teraz upublicznili wizerunek podejrzanego. Potencjalny sprawca jest poszukiwany przez policjantów z komisariatu Gdynia-Oksywie. Przestępstwo kradzieży z włamaniem określa artykuł 279 Kodeksu karnego. Przewidziano za nie karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, którego wizerunek jest widoczny na zdjęciach, proszone są o kontakt z gdyńskimi kryminalnymi. Można zadzwonić pod numer dyżurnego komisariatu Gdynia-Oksywie (tel. 58 66 21 555) lub wybrać numer alarmowy 112. Można też zgłosić się do najbliższej jednostki policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24