05.08.2011 10:41 0

MTV Gdańsk Dźwiga Muzę. Wygraj bilety na festiwal!

Dzisiaj rusza Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 – Dance Edition. Wystąpią na nim raperzy z Ameryki oraz polskie gwiazdy hip-hopu. Podczas imprezy odbędą się także warsztaty z beatboxu oraz bitwy taneczne.

Dwa dni festiwalu to gratka dla fanów rapu i kultury związanej z hip-hopem. Będą pokazy grafficiarzy oraz scena dla debiutantów. W piątek na Placu Zebrań Ludowych rapować będą amerykańskie gwiazdy Das EFX, klasyka znana wszystkim miłośnikom rapu. Przed nimi na scenie pojawi się nasz rodzimy artysta, który wykonuje mieszankę reggae i hip-hopu, GrubSon, oraz również grający raga - Abradab, który wywodzi się z legendarnego składu Kaliber 44.

W piątek uczestników festiwalu czeka także Beatbox Show z mistrzami, tworzenia muzyki za pomocą mikrofonu, z całego świata. W sobotę odbędzie się turniej beatboxu. Drugi dzień festiwalu to występ Chali 2na, który ma chyba najbardziej charakterystyczny głos w historii hip-hopu. Artysta koncertuje na całym świecie.

Jak dzień wcześniej i w sobotę wystąpią polskie gwiazdy. Będzie wśród nich Trzeci Wymiar, grupa działająca od 1998 roku, która wydała pierwszą płytę dopiero w 2003. Skład jest jednym z czołowych polskich reprezentantów sceny hip-hopowej. Na scenie rapował będzie także Vienio oraz zespół Warszafski Deszcz.

Wygraj bilety na festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę

Gdańsk dźwiga muzę, a Telewizja TTM i portal Nadmorski24.pl rozdaje bilety! Wyślij imię i nazwisko, numer telefonu  i przekonaj nas, że bilet powinien trafić właśnie do Ciebie, my gwarantujemy bezpłatna wejściówkę na festiwal. Na maile czekamy pod adresem: [email protected]

Mamy do rozdania 12 darmowych biletów (6 na piątek i 6 na sobotę)


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24