10.12.2019 10:30 0 rp

Wylicytuj przejażdżkę Rumski Fiatem i pomóż Filipowi

Fot. Nadmorski24.pl

Radio Norda FM i Adam Januszewski, właściciel motoryzacyjnej perełki Rumi, zorganizowali charytatywną licytację na rzecz chorego na białaczkę mieszkańca Rumi, który potrzebuje wsparcia w walce z białaczką. Licytacja trwa do 13 grudnia.

Filip Gondek ma dopiero 8 lat, a już drugi raz przechodzi męczarnie za sprawą białaczki. Przed nawrotem choroby był energicznym, pełnym życia dzieckiem. Teraz, podczas wyniszczającej terapii, nie przypomina już tego samego chłopca, którym był kiedyś.

Rumianie już kilkukrotnie udowodnili, że mały Filip może na nich liczyć. O akcjach zorganizowanych specjalnie dla niego pisaliśmy w tym artykule.

Kreatywność i chęć pomocy – jak już nieraz się przekonaliśmy — nie ma granic. Tym razem pod młotek idzie zaproszenie na przejażdżkę ulicami Rumi. Dla niektórych to może być sentymentalna podróż samochodem sprzed lat, a dla innych – jedyne w swoim rodzaju motoryzacyjne przeżycie. Jedno jest pewne – taka przygoda będzie niezapomniana dla każdego, a jest na wyciągnięcie ręki.

W takich akcjach chodzi o o to, że każdy z nas może i chce podzielić się tym, co jest dla niego cenne – zaznacza Adam Januszewski, właściciel Rumskiego Fiata. – Wspólnie z Radiem Norda FM postanowiliśmy zorganizować tę licytację, chcemy pomóc i wiemy, że się to uda – dodaje.

Fot. Agnieszka Gryzik

Fot. Agnieszka Gryzik

„Wyobraźmy to sobie: wiatr we włosach, my w zabytkowym aucie ulicami Rumi i zazdrość wypisana na twarzach przechodniów – kto by o tym nie marzył? A skoro marzenia się spełnia, to nic tylko robić!” – czytamy na stronie wydarzenia.

Licytować można jedynie do 13 grudnia, do godziny 17:00. Wtedy na oficjalnym otwarciu Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rumi ogłoszony zostanie zwycięzca, któremu przypadnie ten zaszczyt i możliwość podróży ulicami miasta w świątecznym aucie.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24