31.12.2019 09:45 0 Kwt/mat.prasowe

Sylwester pod chmurką, czyli co, gdzie i kiedy

fot. archiwum

Wciąż zastanawiasz się, jak pożegnać odchodzący rok i powitać nowy? Jedną z możliwości jest Sylwester pod chmurką. Sprawdź, gdzie możesz się zabawić na świeżym powietrzu.


Wejherowo

Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt i Wejherowskie Centrum Kultury zapraszają do wspólnego powitania Nowego Roku, które tradycyjnie odbędzie się w Parku Miejskim im. Aleksandra Majkowskiego. Początek zabawy o godz. 23:00.

Sylwester w wejherowskim parku już na stałe wpisał się w harmonogram cyklicznych imprez organizowanych w naszym mieście, na którą przychodzi nie tylko wielu mieszkańców Wejherowa, ale i pobliskich miejscowości. Zabawa na polanie za amfiteatrem rozpocznie się o godz. 23.00 i trwać będzie do godz. 1:00.

W programie m.in. powitanie Nowego Roku przez Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta oraz pokaz sztucznych ogni, a o muzyczną oprawę zadba DJ Miker. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!


Puck

mat.prasowe


Jastarnia

mat.prasowe


Gdynia

Nowy Rok zaczyna się #wGdyni! Zaczynamy wielkie odliczanie do sylwestrowej nocy, pełnej atrakcji, tańca i dobrej muzyki! Na scenie m.in. Mrozu czy Ania Rusowicz, a punktualnie o północy 2020 rok przywitamy ekologicznym pokazem sztucznych ogni.

Jak co roku Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków miasta do wspólnego spędzenia ostatnich godzin starego i powitania nowego roku. Tegoroczna zabawa sylwestrowa to przede wszystkim znakomite koncerty, wspólne odliczanie o północy i pokaz ekologicznych sztucznych ogni. Jak zapewniają organizatorzy - poziom emisji hałasu podczas planowanego pokazu fajerwerków zostanie ograniczony do 60%. Wszystko z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy i czworonogach. Na gdyńskiej scenie sylwestrowej wystąpią Mrozu, Ania Rusowicz i Iza&Latynoscy Brothers. Po północy do dalszej wspólnej zabawy zachęci dj set w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej i DJ Romero. Wieczór poprowadzi Kamil Wicik.

Poza sceną na uczestników czeka również moc atrakcji, a wśród nich: "Żar Tropików" - strefa dla wiecznie marznących "Strefa Rodzinna" - miejsce, gdzie można chwilę ogrzać się z dzieckiem rozwijając talenty plastyczne i strategiczne podczas gry w planszówki. "Kulinarna Alejka" - dla głodnych i spragnionych sylwestrowe menu z foodtrucków. Na terenie imprezy dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekunów z dziećmi w wózkach zostanie zorganizowany specjalny sektor na podwyższeniu, a także zorganizowana strefa, gdzie w bezpieczny i spokojny sposób te osoby będą mogły uczestniczyć w koncertach.


Sopot

Od 28 grudnia 2019 roku na Placu Przyjaciół Sopotu czynne będzie specjalne miasteczko z zabytkową wenecką karuzelą, świetlnymi iluminacjami, świątecznymi przysmakami, nalewkami i grzańcami.

W Sylwestra na terenie Sopockiego Miasteczka Noworocznego odbędzie się familijna impreza w karnawałowych maskach i przybraniach w godz. 15.00-18.00. Natomiast dorośli będą mogli bawić się w godz. 19.00-00.30 przy muzyce granej przez DJ. Północ wybije specjalny gong. Nie będzie za to fajerwerków.


Gdańsk

W Gdańsku będzie można bawić się w parku Oruńskim, Jarze Wilanowskim, na molo w Brzeźnie oraz na Targu Węglowym, a także przy Hali Olivia i na Długich Ogrodach. Każda z sylwestrowych dzielnic będzie charakteryzowała się inną tematyką muzyczną, ale zabawa wszędzie zacznie się o tej samej godzinie – o 22.30.

W trosce o środowisko oraz zwierzęta w Gdańsku nie będzie pokazu fajerwerków. Nie odbędzie także pokaz laserowy ze względu za małe zainteresowanie w poprzednich latach.

Gdańsk w tym roku przygotował także sylwestrowe atrakcje dla dzieci. We wtorek, 31 grudnia o godz. 17.30 dla najmłodszych zagra koncert Roksana Węgiel.

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24