27.11.2019 10:21 54 rp

Morderca kotów na Osiedlu Kaszubskim znów zaatakował

Źrodło. Fb.com

„Kolejne trzy ofiary mieszkańca Osiedla Kaszubskiego w Wejherowie” – takie hasło pojawiło się w poście Stowarzyszenia Świat Zwierząt dla Zwierząt. Pod nim nie zabrakło drastycznych zdjęć. To już kolejny taki przypadek kiedy czworonogi giną od strzałów z wiatrówki.

Już w zeszłym roku mieszkańców Wejherowa i feralnego osiedla obiegła informacja o śmierci kota, który jako pierwszy padł ofiarą – zdaniem mieszkańców i stowarzyszenia – potwora, który bez skrupułów strzela do zwierząt.

Źrodło. Fb.com

Kocurek z raną postrzałową trafił do lecznicy weterynaryjnej – zaznacza Katarzyna Wadlewska, prezes Stowarzyszenia Świat Zwierząt dla Zwierząt. – Zwierzę przez kilka dni umierało w męczarniach, ponieważ śrut przeleciał koło kręgosłupa, to było z pewnością niewyobrażalne cierpienie.

Wczoraj (26 listopada) internet obiegły drastyczne zdjęcia aż trzech ofiar najprawdopodobniej takiego samego sprawcy. Jak dodają przedstawiciele stowarzyszenia, następną ofiarą może być nawet człowiek.

Ten potwór następnym razem może trafić w przechodzące dziecko – podkreśla Katarzyna Wadlewska.

Źrodło. Fb.com

Sprawa została zgłoszona na policję. Stowarzyszenie będzie wdzięczne za jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc odnaleźć sprawcę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24