19.11.2019 14:43 0 Gol

Pewna wygrana tenisistów ATS-u

Źródło: KAMIX ATS Małe Trójmiasto/Facebook

Wprawdzie KAMIX ATS Małe Trójmiasto przegrał pierwszy pojedynek, to ostatecznie komplet punktów został w Rumi. Tenisiści w Rumi pokonali w spotkaniu ósmej kolejki I ligi mężczyzn KS AZS AWFiS Balta Gdańsk II 8:2.

Derby Wybrzeża dla KAMIX ATS MT RUMIA po wygranej z AZS AWFiS Balta Gdańsk II – 8:2! Brawo! – napisali po tym meczu w mediach społecznościowych ATS.

Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni z Gdańska. W pierwszym pojedynku Artur Daniel pokonał Łukasza Kapronia 3:1. Kolejne dwa starcia należały do ATS-u (Paweł Lemański i Łukasz Kaproń wygrali po 3:0 z Pawłem Błąkałą). Po czterech meczach był remis 2:2, bo ponownie górą był Daniel, który tym razem ograł Lemańskiego z KAMIX-u. W pozostałych pojedynkach indywidualnych i deblowych górą byli gospodarze z Małego Trójmiasta.

Po ośmiu kolejkach ATS znajduje się na piątym miejscu w tabeli ze zdobyczą siemiu punktów (KAMIX, jak na razie rozegrał tylko pięć spotkań). Liderem rozgrywek jest ZKS Palmiarnia Zielona Góra z 16 punktami i samym zwycięstwami na koncie.

Do końca 2019 roku przed zespołem ATS do rozegrania pozostało jeszcze pięć spotkań: COCCINE GKTS Wiązowna (7 grudnia), Energa Manekit Toruń II (14 grudnia), GKS Gorzovia Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski (15 grudnia) oraz Morliny Ostróda II (21 grudnia).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24