13.11.2019 15:02 0 rp/fb

Ty też możesz zostać świętym Mikołajem – przeczytaj list i spełnij marzenia dzieci

Źródło. Pixabay.com

Wraca projekt helskiej Fundacji Sapere Aude „Zostań świętym Mikołajem”, w którym dzieci piszą listy, a dorośli – je spełniają. Można przeczytać jeden z listów i wpaść do grzecznych dzieci z prezentami.

Projekt Fundacji Sapere Aude obejmuje cały powiat pucki. Każdy dorosły może być świętym Mikołajem. Wystarczy swój akces zgłosić na adres [email protected]

Przekażę takiej osobie list dziecka do św. Mikołaja, która w wybranym przez siebie terminie odwiedzi dziecko z prezentem – tłumaczy Marek Chroń, prezes fundacji.

Źródło. Fb

By starać się o wizytę świętego Mikołaja, wystarczy jak dziecko napisze lub narysuje list, opisujący wybrane marzenie. List należy dostarczyć w formie papierowej lub elektronicznej, w sposób i na adres określony na plakacie poniżej. Potem już tylko losowanie listu i oczekiwanie na świętego Mikołaja. W ubiegłych latach prezenty wręczano przy eskorcie Kazimierza Plocke. W tym roku swój udział zadeklarował Marek Chroń.

Źródło. Fb

Ostrzegam – marzenia dzieci nie znają granic. W zeszłym roku pewien chłopczyk marzył, by na ziemi zapanował pokój, a dziewczynka życzyła sobie, by nigdzie nie było głodu – pisze na swoim facebookowym profilu Marek Chroń.

Termin nadsyłania prac to 1 grudnia 2019 r. Więcej informacji na stronie fundacji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24