02.11.2019 18:56 12 raz

Pogrom w Polkowicach, Gryf na dnie tabeli

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Aż pięć bramek widzieli kibice, którzy wybrali się na mecz 16. kolejki II ligi piłkarskiej rozgrywany w sobotę 2 listopada w Polkowicach. Tamtejszy Górnik podejmował Gryfa Wejherowo.

Niestety, autorami aż pięciu bramek w meczu Górnika Polkowice z Gryfem Wejherowo, byli zawodnicy gospodarzy.

Festiwal goli rozpoczął w 44. minucie Michał Bednarski.

Kolejne bramki wpadły do siatki wejherowian w drugiej połowie. Najpierw w 57. minucie drugie trafienie dla piłkarzy z Polkowic dodał Kamil Wacławczyk, a cztery minuty potem trzecie dołożył ponownie Bednarski.

Ostateczne ciosy padły w ostatnich minutach spotkania. W 82. minucie Patryk Mucha podwyższył wynik na 4-0, a w 89. minucie wynik na 5-0 ustalił Mariusz Szuszkiewicz.

Po szesnastu rozegranych w tym sezonie II ligi meczach Gryf Wejherowo znajduję się na ostatniej, 18. pozycji z dorobkiem 9 punktów. Tyle samo ma przedostania Legionovia Legionowo, która rozegrała tyle samo spotkań. Szesnasta w tabeli Stal Stalowa Wola ma punktów 13, jednak w sobotę 2 listopada miała o jeden mecz rozegrany mniej.