18.10.2019 12:02 3 Gol

Tytani postarają się wysłać SMS do domu bez punktów

Fot. Tytani Wejherowo/Facebook

W pierwszoligowych rozgrywkach Tytani Wejherowo po raz drugi zaprezentują się przed własną publicznością. W ramach piątej kolejki wejherowscy gladiatorzy zmierzą się z SMS ZPRP Gdańsk. Początek spotkania w niedzielę (20 października) o godzinie 16:00.

Tytani, mimo że jeszcze bez wygranej, powoli wchodzą w odpowiedni rytm, co udowodnili, wygrywając w Pucharze Polski z GKS Żukowo oraz stawiając trudne warunki doświadczonej Nielbie Wągrowiec – piszą w mediach społecznościowych przed spotkaniem ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce w Gdańsku wejherowscy Tytani.

Podopieczni trenera Piotra Rembowicza jak na razie nie zasmakowali zwycięstwa w I lidze. Poprzednie cztery spotkania zakończyły się porażkami wejherowian, co odzwierciedla się ostatnim miejscem w tabeli.

Z kolei SMS do niedzielnej rywalizacji podejdzie podbudowany wygraną w poprzedniej kolejce nad Gwardią Koszalin 38:36. Dla gdańszczan było to pierwsze zwycięstwo w trwającym sezonie. Wcześniej przegrali z OKPR Warmia Energa Olsztyn 23:26 i USAR Kwidzyn 27:29. Trzy zdobyte punkty plasują SMS na 8. miejscu w 11-drużynowej tabeli.

Mecz tradycyjnie odbędzie się w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie. Wstęp jest bezpłatny.

Gwarantowana gorąca atmosfera oraz walka do ostatniej minuty – podkreślają Tytani.

Dodajmy, że zanim wejherowscy fani będą mogli cieszyć się pierwszoligowymi zmaganiami, to dzień wcześniej, 19 października, w hali Gdynia Arena, w ramach rozgrywek II ligi kobiet, wejherowskie Tytanki zagrają z SPR Arką Gdynia. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24