19.09.2019 12:00 0 Kwt/zrzutka.pl

Wejherowianka dzielnie walczy z rakiem, przeszkodą są jedynie pieniądze

Źródło: Facebook

Od siedmiu lat walczy z poważną chorobą nowotworową i nie poddaje się nawet na chwilę. Przeszkodą są jedynie pieniądze. Szansą na powrót do zdrowia jest dla pani Patrycji zabieg z użyciem lasera. Jest to jednak dość kosztowna procedura medyczna. Dlatego bliscy wejherowianki prowadzili zbiórkę środków, które zostały przeznaczone na pierwszy etap leczenia. Obecnie rozpoczęła się zbiórka na kolejny zabieg, który zostanie przeprowadzony we wrocławskiej klinice.

Pani Patrycja od siedmiu lat dzielnie walczy z rakiem. W tym czasie przeszła trzy operacje i kilka serii chemioterapii. Niestety, schorzenie nawraca co kilka miesięcy. Dużą szansą jest w tym przypadku laserowe usunięcie zmian nowotworowych, gdyż w tej chwili żadna chemioterapia stosowana w ciągu ostatniego roku nie działała. Zabieg laserowy jest jej jedyną szansą na wyleczenie. Specjalistyczny zabieg z użyciem lasera został przeprowadzony we Wrocławiu, w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Aby leczenie przyniosło jednak oczekiwane efekty, potrzeba jeszcze jednego, podobnego zabiegu.

Zatem, Kochani, rozpoczynamy drugą i, mam nadzieję, ostatnią zbiórkę na zabieg laserowy we wrocławskiej klinice. Zabieg wstępnie zaplanowany jest za miesiąc – w połowie października – wstępnie, ponieważ wszystko zależy od tego, czy zdążę do tego czasu uzbierać wystarczającą kwotę… Mam głęboką nadzieję, że tak jak poprzednim razem, wszystko zakończy się dla mnie pomyślnie – wyjaśnia Pani Patrycja.

Pieniądze na leczenie wejherowianki można wpłacać na stronie Zrzutka.pl.

Wejherowianie – i nie tylko – już raz okazali się ludźmi wielkiego serca, pomagając Pani Patrycji zebrać konieczną kwotę. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. O pierwszej zbiórce informowaliśmy w tym artykule oraz w materiale Twojej Telewizji Morskiej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24