21.08.2019 14:15 0 NW

W Sławoszynie będą zbierać pieniądze na leczenie Marty

Fot. pomagam.pl/ Karolina Majcher

W niedzielę (25 sierpnia) w Sławoszynie będą zbierać środki na dalsze leczenie Marty. 24-latka od roku walczy z rakiem kości. By wesprzeć kobietę, zorganizowany zostanie festyn, podczas którego nie zabraknie występów muzycznych, jak i innych atrakcji.

Festyn „Moc dobra dla Marty” ma pozwolić zebrać chorej cenne środki, potrzebne na dalszą terapię. Marta leczy się w Warszawie, w klinice Onkologii im. Marii Składowskiej-Curie. Dojazd do stolicy i zakup lekarstw wiąże się ze sporymi wydatkami, dlatego potrzebna jest pomoc.

Fot. pomagam.pl/ Karolina Majcher

Marta jest przede wszystkim mamą dwuletniej Klary i żoną Grzegorza, dla których chce żyć. Organizowana impreza to możliwość nie tylko do wsparcia chorej i jej rodziny, ale także okazja do spędzenia miło czasu. Główną atrakcją będzie zespół Gesek, który wystąpi o godzinie 17:00. Nie zabraknie także animacji dla dzieci: będą pokazy strażackie, przejażdżki quadami czy żywe zoo. Dla wszystkich dostępna będzie także szeroka oferta gastronomiczna, a starsi będą mogli wziąć udział w loterii fantowej czy licytacji.

Oprócz niedzielnego wydarzenia, Martę można wesprzeć na stronie Pomagam.pl. Dotychczas udało się zebrać ponad 34 tysiące złotych. Jednak, jak zaznacza organizatorka, nie jest potrzebna żadna konkretna kwota – liczy się każda przelana złotówka.

Fot. pomagam.pl/ Karolina Majcher


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24