14.08.2019 09:51 0 Gol

Aerobaltic ponownie zagości w Gdyni

Fot. Aerobaltic.pl

LOTOS Gdynia Aerobaltic już 16 sierpnia ponownie zagości na gdyńskiej Plaży Miejskiej oraz lotnisku Gdynia-Kosakowo. Pokazy lotnicze potrwają do niedzieli (18 sierpnia).

Już po raz trzeci w Gdyni będziemy mogli podziwiać kunszt pilotów indywidualnych oraz grup akrobacyjnych z całego świata w dwóch lokalizacjach, w ramach bezpłatnych wieczorno-nocnych pokazów lotniczych na gdyńskiej Plaży Miejskiej, a także dziennych, płatnych pokazów lotniczych na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Każdego roku organizatorzy starają się zaskoczyć zarówno fanów lotnictwa, jak i całe rodziny. Tegoroczna edycja Gdynia Aerobaltic przyniesie sporo nowości. Będą to m.in. dwie nowe strefy zlokalizowane na lotnisku Gdynia-Kosakowo: Aerolandia oraz Aerocamp.

Aerolandia to rozbudowana strefa rozrywki, skierowana do rodzin z dziećmi, w której będzie można bezpłatnie skorzystać z przygotowanych atrakcji, warsztatów, Akademii Młodego Pilota, namiotu chillout dla rodziców, gier i zabaw sportowych. To także ogromna strefa rozrywki dla całej rodziny, atrakcje dla dzieci na świeżym powietrzu, dedykowany namiot chillout dla rodziców, a na niebie – spektakularne pokazy lotnicze.

Aerocamp to niepowtarzalna okazja, aby spędzić aż trzy dni i 3 noce na lotnisku Gdynia - Kosakowo wraz z innymi entuzjastami lotnictwa w ramach wyodrębnionej strefy. Aerocamp został stworzony dla osób, które chcą doświadczyć niesamowitej przygody połączonej z pokazami lotniczymi Gdynia Aerobaltic.

Program

Lotnisko Gdynia Kosakowo – wstęp płatny (ceny od 25 zł), trzy strefy specjalne

– Aerolandia – strefa rozrywki dla rodzin z dziećmi, w której znajdą się:

  • Akademia Młodego Pilota,

  • gry i zabawy sportowe,

  • namiot chilloutowy dla rodziców;

– Aerocamp – specjalne pole namiotowe umożliwiające nocleg, podgląd ćwiczeń podczas treningów zamkniętych dla publiczności oraz spotkania z pilotami;

– Wystawa statyczna wybranych samolotów i helikopterów

Sobota (17 sierpnia) – godz. 10:00–17:00 (otwarcie bram – godz. 9:30)

Niedziela (18 sierpnia) – godz. 10:00–17:00 (otwarcie bram – godz. 9.30)

Plaża miejska Gdynia Śródmieście – bezpłatne pokazy wieczorne/nocne

Piątek (16 sierpnia) – godz. 19:30–22:30 (otwarcie bram – godz. 19:00)

Sobota (17 sierpnia) – godz. 19:30–22:30 (otwarcie bram – godz. 19:00)

Więcej informacji o samej imprezie można znaleźć na stronie internetowej organizatora.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24