17.08.2019 13:30 4 raz

Wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukiwani

Źródło: UM Rumia

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze kilka miesięcy, ale organizatorzy Szlachetnej Paczki z Rumi, jednej z większych akcji charytatywnych w kraju, już poszukują osób chętnych do udziału w tym świątecznym wydarzeniu.

„Zostań bohaterem najbardziej potrzebujących. Masz wpływ na to, jak wygląda świat wokół ciebie, dzięki Tobie może być lepszy. Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości i odmieniaj historie życia ludzi w potrzebie w swojej okolicy. To właśnie Ty możesz pomóc rodzinom w potrzebie wyrwać z zaklętego kręgu biedy, trudności i bezsilności. To ty możesz być wsparciem dzieci, które doświadczają porażek w szkole czy nadzieją dla samotnych seniorów w ich walce o godność. To Ty jesteś dla nich szansą” – tak na łamach strony internetowej miasta zachęcają organizatorzy wspomnianych akcji charytatywnych.

Jak podkreślają, mogą się zgłaszać osoby, jeżeli: Ideały są dla nich ważne i pragną zmieniać świat; wyzwanie to dla nich szansa na rozwój; potrafią współpracować z innymi, są otwarte na drugiego człowieka; mają motywację do rozwoju i chcą podjąć wysiłek oraz mają ukończone 18 lat.

Aby się zgłosić, należy wypełnić krótki formularz na tej stronie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24