09.08.2019 09:41 8 mike

Miłośnicy militariów znów spotkają się w Lisewie

Fot. archiwum TTM

W piątek (9 sierpnia) rusza IV Piknik Militarny w Lisewie. Impreza, która potrwa do niedzieli (11 sierpnia) to prawdziwa gratka dla miłośników militariów i jedna z największych tego typu atrakcji w regionie. Będzie można skosztować prawdziwie wojskowego życia, postrzelać, przejechać się ciężkimi pojazdami czy zjeść wojskowy posiłek.

Sierpniowe pikniki organizowane przez stowarzyszenie Militarni Gniewino to już tradycja, która co roku przyciąga tłumy miłośników militariów. Zapewne nie inaczej będzie i tym razem. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych gości IV Pikniku Militarnego w Lisewie. Będzie można zatem obejrzeć wystawę pojazdów wojskowych i motocykli z okresu PRL-u. Taka żywa lekcja historii to najlepsza forma edukacji połączonej z dobrą zabawą, zwłaszcza w przypadku przejażdżki wojskowymi pojazdami.

Miłośnicy militariów będą mogli skorzystać z oferty bazaru militarnego. Praktyczne umiejętności będzie można sprawdzić na strzelnicy. Najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchańcach. Wstęp na imprezę, jak co roku, jest bezpłatny.

Źródło: Militarni Gniewino/Facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24