08.08.2019 14:20 25 mike/KPP Wejherowo

Kolejny wypadek na drogach regionu – ucierpiał 23-latek

Fot. KPP Wejherowo

W czwartkowy (8 sierpnia) poranek doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego na lokalnych drogach, w Piaśnicy. Kierujący volkswagenem 23-latek z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Piaśnicy, w pobliżu skrzyżowania z drogą prowadzącą w kierunku Kniewa, wpłynęło do wejherowskich mundurowych o godzinie 8:30. O zdarzeniu poinformował dyżurnego policjant z Pucka, który, będąc na urlopie, przejeżdżał tą drogą i zauważył auto w rowie.

Natychmiast zatrzymał się, by sprawdzić, co się stało i wezwał pomoc. Po wezwaniu policjantów oraz straży pożarnej, funkcjonariusz zabezpieczył miejsce zdarzenia, próbował wydostać kierowcę z samochodu i udzielić mu pomocy, jednak nie było takiej możliwości. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci z wejherowskiej drogówki, technik kryminalistyki, a także straż pożarna i pogotowie. Kierowca został wydobyty z rozbitego samochodu. Ranny 23-latek trafił do szpitala – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Fot. KPP Wejherowo

Samochód, którym poruszał się 23-latek, był mocno zniszczony. Kierowca wskutek wypadku uległ zakleszczeniu. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia drogowego. Aby je wyjaśnić, konieczne było zarówno zabezpieczenie miejsca wypadku, jak i wykonanie szczegółowej dokumentacji fotograficznej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24