18.07.2019 08:20 2 Redakcja

Wejogranie z Sylwią Grzeszczak i Nadmorską Grupą Medialną

Fot. Nadmorski24.pl

To już wejherowska tradycja – pod koniec lipca odbywa się duża impreza miejska, na której goszczą przedstawiciele lokalnych mediów. Nie inaczej będzie w tym roku. W ostatnią niedzielę lipca (28 lipca) odbędzie się „Wejogranie”, na którym nie zabraknie atrakcji oraz świętowania jubileuszów Twojej Telewizji Morskiej i Radia Norda FM. Gwiazdą wieczornego koncertu będzie Sylwia Grzeszczak.

„Wejogranie” na Scenie Letniej Parku Miejskiego w Wejherowie będzie okazją do celebrowania 20-lecia Twojej Telewizji Morskiej. Swoje czwarte urodziny będzie też obchodzić Radio Norda FM.

– W tych 20 latach wyjątkowe jest w ogóle to, że istniejemy. Twoja Telewizja Morska, jako kanał telewizyjny, jest i nadal się mocno trzyma. Jesteśmy ostatnią telewizją w województwie pomorskim, która jeszcze nadaje. I będzie dalej nadawać – zapewnia Tadeusz Nowakowski, dyrektor Nadmorskiej Grupy Medialnej.

mat.pras.

Historycznym dniem dla Twojej Telewizji Morskiej był 21 listopada 1998 roku. Wtedy wyemitowano na kanale pierwszy serwis informacyjny. Od tego czasu TTM cieszy się popularnością na terenie północnych Kaszub, a reporterzy starają się na bieżąco omawiać najważniejsze wydarzenia w regionie – i nie tylko.

Na pikniku będzie można się spotkać z przedstawicielami wszystkich mediów Nadmorskiej Grupy Medialnej – Twojej Telewizji Morskiej, Radia Norda FM, Telewizji Kablowej Chopin i portalu Nadmorski24.pl. Wspólne świętowanie i zabawę umilą występy muzyczne i kabaretowe. Będzie można też skorzystać z oferty punktów gastronomicznych. Jak na urodziny przystało, nie zabraknie też okolicznościowego tortu dla wszystkich. Zwieńczeniem imprezy będzie gościnny występ Sylwii Grzeszczak z zespołem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24