21.07.2019 13:02 6 Kwt

Kociaki potrzebują karmy i kochającego domu

źródło: Schronisko w Dąbrówce/Facebook

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce prosi o pomoc w zakupie karmy dla małych kociąt oraz szuka domu dla każdego z nich. Obecnie pod opieką schroniska przebywa blisko 100 kotów.

Wszystkie koty, które w ostatnim czasie trafiły do schroniska są ofiarami braku sterylizacji kotów właścicielskich i wolno-bytujących.

Małe, bezbronne, porzucone przez człowieka lub błąkające się po miejskiej dżungli. Wiele z nich do schroniska trafiło chorych, głodnych, osłabionych lub kalekich. Wszystkie otrzymały pomoc, opiekę weterynaryjną i dużo, dużo miłości. Niestety już od dawna borykamy się z wciąż rosnącą liczbą zwierząt bezdomnych – informuje OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce.

W ostatnim czasie do Dąbrówki trafiło aż 10 maleńkich bezbronnych kotów. Niektóre dopiero samodzielnie rozpoczęły jedzenie inne potrzebują pomocy.

Wszystkie one aby zdrowo rosnąć wymagają specjalnej karmy przystosowanej dla najmniejszych kociąt. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc, bardzo prosimy o zakup karmy bezpośrednio na adres schroniska lub dostarczenie jej naszym podopiecznym osobiście. Z góry bardzo dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc – dodaje OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce.

Pomóc można także angażując się w akcję szukania im nowych domów. Umowa adopcyjna zobowiązuje nowego właściciela do czasu sterylizacji lub kastracji pupila.

Maluszki są wspaniałe, ciekawskie i bardzo pocieszne. Każdy z nich zasługuje na swoje miejsce przy człowieku. Z całego serca polecamy kocie duety. To prawdziwa radość, kiedy możemy oglądać beztroskie zabawy, które zdają się nie mieć końca … a po wyczerpującym dniu maluszki wtulają się w siebie, aby zasnąć bezpiecznie w swoim towarzystwie. Pozostawiane w domu nigdy nie będą czuły się samotne. Karmiąc jednego czy dwa koty – to niewielka różnica, natomiast korzyść nieoceniona – zachęcają pracownicy schroniska.

Pomoc można także wpłacając datki na profilaktykę chorób układu odpornościowego dla małych kociąt.

Nr. konta dla darczyńców: z dopiskiem „Pomoc dla kociaków”

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

w Dąbrówce k. Wejherowa

Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

Dla zagranicznych sponsorów:

SWIFT B/PKO PL PW IBAN 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616

źródło: Schronisko w Dąbrówce/Facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24