27.06.2019 14:00 1 mike/Airport.gdansk.pl/Pomorskie.eu

Znów będzie można polecieć bezpośrednio z Gdańska do Miasta Róż

Fot. archiwum

Mowa o połączeniu z norweskim Molde, które będzie reaktywowane po ponad rocznej przerwie. Pierwszy samolot ma odlecieć z Gdańska 27 października, a bilety w cenie od 39 złotych są już dostępne w sprzedaży.

W środę (26 czerwca) linie lotnicze Wizz Air podały informację o ponownym uruchomieniu połączenia między Gdańskiem a Molde. Wcześniej przewoźnik obsługiwał tę trasę przez trzy lata – od marca 2015 roku do marca 2018 roku. Od jesieni ponownie będzie można skorzystać z jego oferty.

Cieszymy się z dodania atrakcyjnych tras do wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Polski. Trasa z Gdańska do Molde podkreślają nasze zaangażowanie w działalność w Polsce, aby naszym klientom oferować coraz więcej niskokosztowych możliwości podróżowania – powiedziała Paulina Gosk, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, cytowana przez stronę Airport.gdansk.pl.

Lot do norweskiego miasta potrwa nieco ponad półtorej godziny (14:35 – wylot z Gdańska; 17:10 – lądowanie w Molde). Z połączeń będzie można skorzystać dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.

Połączenie z Molde może być atrakcyjne nie tylko dla osób, które na co dzień pracują w Norwegii. Mogą z niego skorzystać również turyści, którzy będą chcieli odkryć piękno Miasta Róż i rozliczne atrakcji natury. To także doskonała destynacja dla narciarzy. Warto wspomnieć, że lotnisko Molde jest oddalone od centrum miasta o zaledwie sześć kilometrów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24