19.06.2019 10:30 0 mike

Nowe biuro ogłoszeń i reklamy Nadmorskiej Grupy Medialnej już czynne

Fot. TTM

Można już korzystać z usług nowego biura ogłoszeń i reklamy Nadmorskiej Grupy Medialnej. Na miejscu są dostępne kompleksowe rozwiązania reklamowe dla wszystkich trzech mediów grupy – Twojej Telewizji Morskiej, Radia Norda FM i portalu Nadmorski24.pl.

Artykuł sponsorowany, wywiad, reportaż z imprezy, a może audycja dedykowana określonemu wydarzeniu? Między innymi takie formy reklamy są dostępne na antenach Nadmorskiej Grupy Medialnej. Teraz można przyjść do nowego biura, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące kampanii reklamowej i zapoznać się z ofertą.

Można tu znaleźć szeroką ofertę reklamy i promocji w internecie, radiu i telewizji. Dodatkowo na czas wakacji przygotowaliśmy specjalne ceny promocyjne – zachęca Anna Kowalska z działu reklamy Twojej Telewizji Morskiej.

Biuro znajduje się przy ulicy Przemysłowej 3 w Wejherowie i jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 739 97 97.

Fot. TTM

Fot. TTM

Twoja Telewizja Morska to jedyna komercyjna stacja telewizyjna, która działa na Nordzie. Radio Norda FM jest najpopularniejszą lokalną rozgłośnią w powiecie wejherowskim. Z kolei portal Nadmorski24.pl to jeden z liderów lokalnych serwisów informacyjnych w regionie, który każdego miesiąca odnotowuje ponad 1,5 miliona odsłon.

Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24