18.06.2019 10:59 0 Gol

Żeńska drużyna GOSRiT Luzino zaprasza na test-mecze

Fot. GOSRiT Luzino

Piłkarki GOSRiT Luzino w minionym sezonie odniosły jeden z najważniejszych sukcesów w swojej historii, czyli awans do II ligi. Aby wzmocnić swoją kadrę przed nowymi rozgrywkami, drużyna zaprasza na test-mecze, które odbędą się 18 i 21 czerwca.

To już będzie wyższy poziom, dlatego będziemy musieli rozejrzeć się za jakimś wzmocnieniami – mówił po awansie Sylwester Piątek, trener GOSRiT Luzino.

Mają w tym pomóc test-mecze. Zaplanowano dwie takie akcje. Jedna z nich odbędzie się we wtorek (18 czerwca), a druga – w piątek (21 czerwca) o godzinie 18:00 na stadionie GOSRiT przy ulicy Mickiewicza 22.

Wszystkie kobiety, które chcą spróbować swoich sił w II lidze, serdecznie zapraszamy – zachęca szkoleniowiec.

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu: 513 151 137 lub 508 906 162.

Przypomnijmy, że luzińskie zawodniczki już w trakcie sezonu potwierdzały, że mają mistrzowską formę. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Kaszub Cup Seniorek w Luzinie wywalczyły złote medale. Dodajmy, że piłkarki GOSRiT są także wicemistrzyniami VII Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” (lipiec 2018). Ostatni ligowy mecz (z Lew Lębork 5:3) – i to przed luzińską publicznością – był zwieńczeniem całego znakomitego sezonu, w którym piłkarki GOSRiT zdobyły aż 131 goli! W 24 meczach wywalczyły 57 punktów. Odniosły 18 zwycięstw, trzy razy zremisowały i trzykrotnie poniosły porażki.

Sam awans nie był nadrzędnym celem, który sobie stawialiśmy. Na pewno pod względem fizycznym i motorycznym byliśmy dobrze przygotowani do tego sezonu – mówi Sylwester Piątek, trener GOSRiT Luzino.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24