06.06.2019 14:23 2 mike

Kylie Minogue gwiazdą Open'er Festival 2019

Źródło: Kylie Minogue/Facebook

Ta wiadomość zelektryzuje fanów australijskiej legendy muzyki popularnej. Gwiazdą Open'er Festival 2019, który odbędzie się w dniach 3–6 lipca w Gdyni, będzie Kylie Minogue!

Urodzona w 1968 roku, w Melbourne Kylie Minogue już od ponad 30 lat zachwyca – spontanicznością, przebojowością i różnorodnością tworzonej muzyki. Przez trzy dekady stała się jedną z ikon kultury popularnej. Nic dziwnego, że ma na całym świecie miliony fanów. Tym razem będzie można podziwiać jej występ w Gdyni.

Popularna wokalistka wystąpi w piątek (5 lipca) na scenie głównej festiwalu. I, jak można przypuszczać, jej występ przyciągnie tłumy miłośników dobrego popu, nie tylko z Polski. Jej charakterystyczny głos jest kojarzony z muzyką popularną końca lat 80. i z latami 90. minionego wieku, ale także ze współczesną muzyką rozrywkową.

Australijska gwiazda sprzedała już ponad 80 milionów płyt. W 2016 roku zajęła 18. miejsce na liście artystek dance wszech czasów „Billboardu”.

Oprócz Kylie Minogue, tegoroczny Open'er uświetnią m.in. Lana Del Rey, The Smashing Pumpkins, The Strokes, czy Travis Scott. Ze szczegółowym programem festiwalu można się zapoznać na tej stronie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24