28.05.2019 12:00 2 Kwt/KMP Gdynia

Narkotyki ukrył w pralce typu Frania

Źródło: KMP Gdynia

Mieszkaniec Gdyni został zatrzymany na ulicy. W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy nim trzy foliowe zawiniątka z narkotykami. W jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki, tym razem w łazience. Były one ukryte w pralce typu „Frania”.

Mieszkaniec Chyloni podejrzewany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy 34-latku trzy foliowe zawiniątka – jedno z marihuaną i dwa z amfetaminą. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym mieszka mężczyzna, policjanci zabezpieczyli przeszło 150 gramów marihuany i ponad 220 gramów amfetaminy.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w pralce typu „Frania” stojącej w łazience. Znajdowały się tam trzy worki z zamknięciem strunowym z zawartością sypkiej krystalicznej substancji oraz jeden strunowy worek i plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się nimi marihuana o wadze przeszło 150 gramów i amfetamina o wadze ponad 220 gramów – informuje KMP Gdynia.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24