24.05.2019 12:03 0 mike

Sprawdź aktualny rozkład jazdy 'Linii po Pucku'

Fot. UM Puck

Nie tylko kierowcy w Pucku, ale i pasażerowie komunikacji miejskiej odczuwają zmiany związane z drugim etapem budowy kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Niektóre przystanki „Linii po Pucku” zostały tymczasowo zamknięte, a autobus porusza się po zmienionej trasie.

Utrudnienia z powodu budowy kanalizacji deszczowej i sanitarnej konieczna jest nie tylko zmiana organizacji ruchu w Pucku, ale i korekta rozkładu jazdy miejskiego autobusu. Jak zaznacza pucki magistrat, nie jest wprowadzany nowy rozkład, lecz tymczasowo zostają są zamknięte niektóre przystanki, a „Linia po Pucku” porusza się zmienioną trasą.

Obecnie prowadzone są roboty budowlane na ul. Zamkowej, Alei Lipowej oraz na ul. Nowy Świat. Na trasie autobusu nieczynny nadal pozostaje przystanek nr 19 1 Maja. W związku z czym od przystanku nr 18 Nowy Świat autobus kierować będzie się ul. Nowy Świat w kierunku przystanku nr 20 Plac Obrońców Wybrzeża – informują urzędnicy.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy „Lini po pucku” wraz z mapą trasy.

Fot. UM Puck

Fot. UM Puck

O drugim etap budowy kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Nowy Świat w Pucku pisaliśmy w tym artykule. Utrudnienia powinny potrwać do końca czerwca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24