23.05.2019 14:05 38 PM

Łamali przepisy na zjeździe z obwodnicy

Fot. Screen z filmu/Youtube.com

Na kanale Youtube „Stop cham”, który piętnuje łamanie przepisów ruchu drogowego, w środę pojawiło się nagranie z Obwodnicy Trójmiasta. Zdania internautów na temat przewinienia kierowców są podzielone, jednak przepisy i działanie policji jest jednoznaczne.

Na nagraniu widać zjazd z Obwodnicy Trójmiasta na węźle Kowale. Niektórzy z kierowców wyprzedzają stojących w korku lewą stroną, na co nie pozwalają przepisy. Na poboczu przy zjeździe stoi policja, która od razu wyłapuje auta jadące niezgodnie z zasadami.

Zdania internautów są podzielone, niektórzy uważają, że takie zachowania należy potępiać.

W tym miejscu to, niestety, norma i bardzo dobrze, że takie łapanki są prowadzone. W końcu część kierowców się oduczy – napisał użytkownik Youtube.

Czy panowie policjanci naprawdę nie rozumieją, że jak się człowiek spieszy, to inne przepisy go obowiązują? A tak poważnie, to gorąca prośba do policji o częstsze takie akcje. Może całkiem się cwaniactwa nie wyeliminuje, ale przynajmniej ograniczy… - dodaje inny internauta.

Są jednak tacy, którzy bronią złapanych na gorącym uczynku przez policjantów kierujących i uważają, że nie stanowili oni zagrożenia w ruchu.

To nie cwaniak, tylko korek jest do skrętu w prawo. Do skrętu w lewo zawsze pusty pas – czytamy w komentarzach pod filmem.

Średnio fajne, bo w zasadzie zagrożenia na drodze jakiegoś nie stworzyli. Wiem, wiem, tak nie wolno, linia ciągła, ale nie zachowali się w sposób stwarzający zagrożenie – pisze użytkownik serwisu.

Poniżej znajduje się nagranie całej sytuacji:


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24