20.05.2019 10:10 4 PM/mat. pras

Blue Cafe na urodzinach Wejherowa

Mat. pras.

Tegoroczne święto założyciela Wejherowa odbędzie się w najbliższą sobotę (25 maja), tradycyjnie na rynku. Z tej okazji przygotowano dla mieszkańców i przyjezdnych wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe.

Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 19:00. Jako pierwszy na scenie pojawi się Klawe. To grupa trójmiejskich muzyków z wokalistką Karoliną Kuraś. Wystąpi też Angelika Anozie, polska wokalistka o nigeryjskich korzeniach, autorka takich hitów jak "Zacznij żyć", czy "Kobiety są siłą". Koncert ten podzielony będzie na dwie części, z przerwą na część oficjalną podczas której zagrany zostanie hejnał Wejherowa. Następnie prezydent wręczy nagrody, czyli wyróżnienia dla tych, którzy swoim zaangażowaniem sprawiają, że miasto się rozwija.

Niesamowitych emocji dostarczy z pewnością także występ niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, laureatów wielu prestiżowych nagród - zespołu Blue Cafe. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki z ich najnowszej płyty, "Double Soul”. Nie zabraknie też z pewnością największych hitów – "Do nieba, do piekła", "Love Song", "My Road", czy "Czas nie będzie czekał" – informują organizatorzy wydarzenia.

Mat. pras.

PROGRAM WYDARZENIA

– 19:00 Rozpoczęcie imprezy

– 19:10 Koncert zespołu KLAWE

– 19:45 Koncert Angeliki Anozie – część I

– 20:15 Odegranie hejnału Wejherowa w wykonaniu trębaczy

– Symboliczny wystrzał z armatki Bractwa Kurkowego

– 20:20 Wręczenie nagród Prezydenta Miasta

– 20:45 Koncert Angeliki Anozie – część II

– 22:00 Występ gościa urodzinowego – BLUE CAFE

– 23:15 Zakończenie imprezy


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24