22.05.2019 13:20 0 Kwt/UG Kosakowo

Zbliża się III Festiwal Twórczości dla Dzieci 'Karuzela Sztuki'

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

W ostatni weekend maja w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbędzie się III Festiwal Twórczości dla Dzieci "Karuzela Sztuki". W trakcie tegorocznej edycji wydarzenia w klimaty retro wprowadzą nas specjalnie przygotowane na tę okazję wystawy.

Celem Festiwalu Twórczości dla Dzieci "Karuzela Sztuki" jest przedstawienie dzieciom oraz ich rodzicom i dziadkom wartościowej oferty kulturalnej, skierowanej do młodego odbiorcy.

Tytuł tegorocznego festiwalu brzmi: „Kiedy babcia była wnuczką”, a więc zapraszamy w podróż do przeszłości. W klimaty retro wprowadzą nas wystawy przygotowane specjalnie na III edycję festiwalu. Będzie można na nich zobaczyć cenne i ciekawe eksponaty. W ramach wydarzenia dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach, a na festiwalowej scenie zobaczymy spektakl „Niedźwiedź i Masza” Państwowego Teatru Lalkowego „Tęcza” – informuje Urząd Gminy Kosakowo.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia przesyłać należy na adres [email protected], podając tytuł wybranego warsztatu, wiek i imię dziecka oraz numer telefonu kontaktowego, natomiast wstęp na wystawy i pokazy jest darmowy.

Mat. pras.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24