08.05.2019 09:49 21 mike

Śmiertelny wpadek w Bojanie, na miejscu zginął kierowca osobówki

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Do tragicznego wypadku doszło w środę (8 maja) na drodze wojewódzkiej nr 218 w Bojanie. Około godziny 8:00 osobowy renault zderzył się czołowo z dostawczym fiatem. Na miejscu zginął kierowca osobówki.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wybickiego (droga wojewódzka nr 218). Z nieznanych dotąd przyczyn jadący od strony Karczemek 60-letni kierowca osobowego renault megane zderzył się czołowo z dostawczym fiatem. Kierujący osobowym autem poniósł śmierć na miejscu. Kierowca dostawczego samochodu ma 25 lat, był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, kierowca renault mógł wcześniej stracić przytomność. Szczegółowym wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmą się policjanci z wejherowskiej komendy powiatowej pod nadzorem prokuratora. Droga wojewódzka nr 218 jest w tej chwili (godz. 9:50) nieprzejezdna. Wytyczono objazdy przez Kielno.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24