30.04.2019 10:51 0 Gol

Tenisiści z GOSRiT Luzino rywalizowali na Mistrzostwach Polski Juniorów

Mat. pras.

W gronie najlepszych juniorek i juniorów znaleźli się też tenisiści stołowy z GOSRiT Luzino. Magda Płotka i Przemysław Dosz walczyli przy stole podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Mławie na Mazowszu.

W turnieju indywidualnym Magda Płotka w pierwszej rundzie pokonała zawodniczkę LKTS Luboń 4:1, by w następnej ulec reprezentantce Skarbek Tarnowskie Góry 3:4. W spotkaniu o miejsca 17–24 Płotka ponownie okazała się lepsza tym razem od zawodniczki z Politechniki Rzeszowskiej (3:1). Natomiast Przemysław Dosz w grze indywidualnej zanotował jedną porażkę 1:4 i jedno zwycięstwo 3:0, co pozwoliło mu zakończyć turniej w strefie miejsc 33–48.

W grze podwójnej mieszanej Płotka grając w parze z Jakubem Jankowskim (ZKS Zielona Góra) zdołała dojść do ćwierćfinału, gdzie przegrali 0:3, co ostatecznie uplasowało ich na miejscach 9–16. Podobnie było w grze podwójnej, w której to Magda zagrała z inną zawodniczą. Tutaj też Płotka rozgrywki zakończyła na etapie ćwierćfinału.

Dodajmy, że w turnieju indywidualnym po mistrzowskie tytuły sięgnęli Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24