27.04.2019 13:35 0 Kwt

Bieg Wielkanocny w Rumi za nami

fot. Grzegorz Renusz

Już po raz dwudziesty pierwszy odbył się Bieg Wielkanocny w Rumi. Trasa została wyznaczona w parku przy ul. Starowiejskiej, promenadą wzdłuż Zagórskiej Strugi.

Bieg odbył się w sobotę (27 kwietnia) o godzinie 10:00. Wzięło w nim udział około 200 zawodników. Podczas imprezy zachęcano do głosowania na rumskie podwórko Nivea.

W każdym z 12 biegów zwycięzcy otrzymali specjalną „wielkanocną” statuetkę, a na najlepszą trójkę – „wielkanocne” medale. W biegach dziecięcych i młodzieżowych każdy, kto ukończył wyścig, otrzymał upominek.

Przypomnijmy, że pierwszy Bieg Wielkanocny odbył się w Dolinie Zagórskiej Strugi w 1998 roku. Co roku impreza odbywa się przy innej parafii. W 2003 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi połączył siły z Klubem „Zagórzak” i od tamtej pory wspólnie organizują bieg, który już na stałe wpisał się do kalendarza miejskich imprez rekreacyjno-sportowych.

fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24