24.04.2019 13:02 1 mike

W wakacje ruszą bezpłatne treningi kickboxingu dla dzieci

Mat. pras.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe przygotowało dla dzieci w wieku 7–13 lat propozycję aktywnego spędzenia wolnego czasu w wakacje. Rozpoczęły się zapisy na treningi kickboxingu, które odbędą się w lipcu i sierpniu. Przedsięwzięcie jest współorganizowane przez Urząd Miasta Wejherowa.

Aktywne spędzenie wolnego czasu to dobra opcja dla najmłodszych miłośników sportu. W tym roku będzie można poznać tajniki kickboxingu. Zajęcia ogólnorozwojowe, które poprowadzą instruktorzy z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, będą połączone z technikami walki i samoobrony. Lipcowe i sierpniowe treningi odbędą się na sali Fight Zone GYM (ul. I Brygady WP 5, Wejherowo, wejście od strony ul. 12 Marca).

Mat. pras.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci z grupy wiekowej 7–13 lat. Łącznie przygotowano 20 bezpłatnych miejsc. Wprawdzie zapisy trwają do końca czerwca, ale nie warto zwlekać zbyt długo z podjęciem decyzji o uczestnictwie. Decyduje bowiem kolejność zgłoszeń, a organizatorzy zastrzegają prawo do wcześniejszego zamknięcia zapisów.

Letnia Akademia Kickboxingu będzie odbywać się pod patronatem Projektu 2020PF – wspieramy młode talenty! Dzięki temu trenerzy klubu wybiorą do dwóch osób, którym zaproponują roczne darmowe szkolenie z kickboxingu w klubie oraz darmowy udział w obozie szkoleniowym dla dzieci w 2020 roku. Będą to wybrane osoby ze szczególnymi predyspozycjami do kickboxingu – informują organizatorzy.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy: [email protected]. Bliższych informacji udziela Rafał Karcz, organizator Letniej Akademii Kickboxingu, pod numerem telefonu 695 650 914. Więcj na temat projektu można też przeczytać na stronie internetowej Sportwejherowo.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24