13.04.2019 20:20 1 Kwt/Arka Gdynia

Arka remisuje z Miedzią Legnica

źródło: Arka Gdynia

Arka pod koniec meczu zaprzepaściła szansę na trzy punkty i zremisowała z Miedzią Legnica. Bramkę dla żółto-niebieskich strzelił Janota.

• Do 89. minuty Arka miała w garści trzy punkty. Niestety fantastyczny strzał Joana Romana wytrącił nam dwa z nich i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Gola dla Arki zdobył z rzutu karnego Michał Janota w 56 minucie meczu. Teraz pora na mecze w grupie B Lotto Ekstraklasy - informuje Arka Gdynia.

Arka zajmuje obecnie piętnastą pozycję w tabeli i znajduje się w strefie spadkowej.