07.04.2019 13:30 0 raz

To będzie odrzutowa edycja Gdynia Aerobaltic

Fot. Gdynia Aerobaltic

W 2018 roku Gdynia ponownie gościła pilotów z różnych krajów oraz pasjonatów lotnictwa. Okazją był jedyny w swoim rodzaju pokaz lotniczy – Gdynia Aerobaltic 2018. Starsi i młodsi miłośnicy latania na pewno nie mogą być zawiedzeni. W tym roku również nie zabraknie atrakcji.

Gdynia Aerobaltic to jedna z największych w Polsce i najbardziej spektakularnych imprez lotniczych.

To były niezwykłe pokazy, w niezwykłym miejscu i ze wspaniałą publicznością – podsumował imprezę Sebastian Golus, prezes firmy Aeropact, która była wyłącznym producentem oraz organizatorem wydarzenia Gdynia Aerobaltic 2018.

Organizatorzy zapraszają na kolejną, trzecią edycję tego wydarzenia, która odbędzie się od 16 do 18 sierpnia 2019 roku.

Spotkamy się ponownie na lotnisku Gdynia-Kosakowo na dziennych pokazach, a wieczorem na Plaży Miejskiej w Gdyni, by podziwiać nocne akrobacje z pirotechniką. Możecie liczyć na jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej statków powietrznych i jeszcze więcej niezapomnianych chwil – zapowiadają. – Prezentujemy pierwszych trzech uczestników pokazów. Zaczynamy odrzutowo! Pierwszymi potwierdzonymi uczestnikami są następujące statki powietrzne: Hawker Hunter, AJS37 Viggen, TS-11 Iskra (Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła).

Podczas pokazów nie zabraknie też nowości. Aerocamp to pierwsza edycja unikatowej strefy na lotnisku.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby spędzić aż trzy dni i trzy noce na lotnisku Gdynia-Kosakowo wraz z innymi entuzjastami lotnictwa w ramach wyodrębnionej strefy. Aerocamp został stworzony dla osób, które chcą doświadczyć niesamowitej przygody połączonej z pokazami lotniczymi Gdynia Aerobaltic 2019. Spędź weekend nad Bałtykiem, na polu namiotowym, na lotnisku, o krok od serca pokazów lotniczych, korzystaj z namiotu chillout, a także spotkaj się z pilotami biorącymi udział w pokazach. Bądź częścią niesamowitej społeczności, przeżyj pokazy „od środka” i twórz razem z nami pierwszą historyczną edycję Aerocamp! Nie czekaj i kup bilet Aerocamp już teraz! – zachęcają organizatorzy.

Liczba miejsc na Aerocamp jest ograniczona.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24