06.04.2019 15:30 0 raz

Nadmorscy artyści zaprezentują turystom swoje dzieła

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Malarze, rzeźbiarze, fotograficy i inni artyści z Władysławowa oraz okolic poszukiwani i mile widziani. Podobne jak w poprzednich latach, będą mieli szansę na zaprezentować swoją twórczości nie tylko mieszkańcom, ale i turystom z całego kraju.

Władysławowski ratusz poinformował, że ruszył nabór na udział artystów w wystawach "Spotkania ze Sztuką. Edycja IV".

Podobnie jak w zeszłym roku, zaproszeni do udziału są artyści pochodzący z terenu Kaszub, a wystawy będą miały miejsce w ośrodku wypoczynkowym "Paleo" przy ul. Wyzwolenia nr 86 we Władysławowie, w czasie sezonu letniego 2019 – zachęcają urzędnicy z Władysławowa.

Jak dodają, „wystawy mają na celu ukazanie kreatywnego potencjału młodych artystów z naszego regionu, promocję ich twórczości, ukazanie różnorodności wybranych przykładów sztuki współczesnej oraz uatrakcyjnienie naszego miasta pod względem wydarzeń stricte kulturalnych”.

Wstęp na wszystkie wystawy jest bezpłatny i są one otwarte dla turystów i mieszkańców Władysławowa – zapewniają przedstawiciele władz gminy. – Wystawiane dzieła będą przedstawiać dorobek artystów z zakresu malarstwa, fotografii, grafiki, rysunku i rzeźby.

Aby zgłosić swój udział w wystawach, należy przesłać kilka zdjęć prezentujących prace, ich opis oraz swoje CV na adres [email protected]. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynie 21 kwietnia 2019 roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24