02.04.2019 10:40 6 mike

Wejherowianka walczy o zdrowie. Każdy może jej pomóc pokonać raka

Źródło: Facebook

Pani Patrycja ma 37 lat i od siedmiu lat walczy z poważną chorobą nowotworową. Szansą na powrót do zdrowia jest dla wejherowianki zabieg z użyciem lasera, który powinien być przeprowadzony już za niecałe dwa tygodnie. Jest to jednak dość kosztowna procedura medyczna. Dlatego bliscy pani Patrycji prowadzą zbiórkę środków, które zostaną przeznaczone na leczenie.

Ostatnie siedem lat upłynęły pani Patrycji pod znakiem walki z poważną chorobą nowotworową. W tym czasie przeszła trzy operacje i kilka serii chemioterapii. Niestety, schorzenie nawraca co kilka miesięcy. Dużą szansą jest w tym przypadku laserowe usunięcie zmian nowotworowych.

Nie wszyscy wiedzą, ale ja wciąż od lat walczę… Niestety, w tej chwili jestem już w sytuacji, kiedy żadna chemioterapia stosowana w ciągu ostatniego roku nie działa, w ogóle. W obecnej chwili zabieg laserowy jest moją jedyną szansą, jednak nie na moją kieszeń… Bardzo dziękuję – napisała pani Patrycja na Facebooku.

Czasu nie pozostało zbyt wiele. Pani Patrycja została zakwalifikowano do leczenia już na 16 kwietnia. Specjalistyczny zabieg z użycie lasera zostanie przeprowadzony we Wrocławiu, w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Determinacji i siły na pewno pani Patrycji nie zabraknie. Problemem mogą się jednak okazać środki finansowe.

Przyjaciele pani Patrycji zgodnie twierdzą, że zawsze jest miłą i uśmiechniętą osobą, której na pewno warto pomóc. Choroba jej nie załamała, choć powrót do zdrowia to dla niej priorytet. Środki na leczenie zbierają również koledzy z jej pracy, ale kwota jest znacząca. Liczy się zatem każda wpłata, choćby symboliczna. Pieniądze na leczenie wejherowianki można wpłacać na stronie Zrzutka.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24