16.07.2011 10:35 0

Wejherowo: Pierwsze kontrole zwycięstwo Gryfa

Podopieczni Grzegorza Nicińskiego pokonali czwartoligowe Orlęta Reda 3:1 w pierwszym sparingu w czasie przygotowań do sezonu 2011/2012.

Gryfici objęli prowadzenie już w 2 minucie po bramce testowanego Baby Afenisa. Orlęta Reda wyrównały stan meczu, ale jeszcze przed przerwą żółto-czarnych na prowadzenie wyprowadził Przemysław Kostuch. W drugiej połowie na 3:1 bramkę strzelił Mateusz Toporkiewicz ustalając wynik meczu.

Gryf I połowa: Duda – Kowalski, Kostuch, Kochanek, Mrozik(testowany) – Gicewicz, Szymański, Pomorski, Skrzecz(testowany) – Afenis(testowany), Wicki

Gryf II połowa: Fera – Oleszczuk, Kostuch, Kochanek, Politowski – Kotwica, Kołc, Burzyński, Tatarkiewicz – Szudrowicz, Toporkiewicz

W sparingu nie wystąpili: Felisiak, Krzemiński, Białobrodzki, Sobczyński, Basiński. Natomiast o losie trzech testowanych zawodników w piątkowym sparingu dowiemy się w poniedziałek.