22.03.2019 08:04 2 Kwt/mat. pras.

Mieszkańcy Góry jednoczą siły, aby pomóc Wiktorowi

Mat. pras.

Wiktor ma zaledwie dziewięć lat, a już zmaga się z groźną i podstępną chorobą. Ponad trzy miesiące temu zachorował na rzadki nowotwór krwi, Blastic Plasmocytoid Dendritic Cell Neoplasm (BPDCN). Od tego czasu przebywa w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, na Oddziale Hematologii Dziecięcej. Teraz Ochotnicza Straż Pożarna w Górze organizuje festyn charytatywny, który odbędzie się w niedzielę (31 marca) o godzinie 14:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze.

W trakcie imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 9–letniego Wiktora Kohnke z Góry.

Celem jest wsparcie rodziny Wiktora w tych trudnych chwilach walki z chorobą. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników tego wydarzenia znajdzie w programie coś dla siebie, ale przede wszystkim otworzy swoje wielkie serce i razem z nami pomoże Wiktorowi – informuje Monika Dampc, prezes OSP Góra.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali mnóstwo atrakcji. W tym dniu na przybyłych gości czekać będzie między innymi stoisko artystyczne z rękodziełami, stoiska gastronomiczne Koła Gospodyń Wiejskich Bolszewo oraz innych darczyńców, grill OSP, stoiska z malowaniem twarzy, stoisko z możliwością wykonania mydełek zapachowych i worków dekoracyjnych. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanego placu zabaw, a dorośli będą mieli możliwość przejażdżki fiatem 126p.

Program wydarzenia

– godz. 14.00 – występ uczniów Ośrodka Edukacji Muzycznej (O.E.M)

– godz. 15.00 – występ chóru ze Szkoły Podstawowej w Górze

– godz. 15.30 – pokaz iluzjonisty Rafała Reszke

– godz. 16.00 – pokaz pole dance przygotowany przez Akademia Pole Dance Wejherowo Katarzyna Szmytke

– godz. 16.30 – koncert Gminnej Orkiestry Dętej Gniewino i Parafialnej Orkiestry Dętej Góra

– godz. 17.00 - licytacja, m.in.: plastron Kamila Stocha, w którym po raz pierwszy stanął na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata z sezonu 2012/13; puchar byłego strongmana, obecnie kulturysty, Bartłomieja Grubba; koszulka oraz inne gadżety z autografami piłkarzy Arka Gdynia; koszulka z autografami piłkarzy Pogoń Szczecin; piłki z podpisami WKS Gryf Wejherowo; obrazy, rękodzieła, dwa bilety na koncert Pawła Domagały w wejherowskiej filharmonii; weekendowy pobyt dla sześciu osób w ekskluzywnym domku w kompleksie Baltic Sand Słajszewo; dwudniowy pobyt w Pokoje Bałtyckie w Helu, rower górski, vouchery na obiady i kolacje w restauracjach Trójmiasta i nie tylko, voucher na tort okolicznościowy, sesje fotograficzne, treningi personalne oraz plany żywieniowe, voucher na metamorfozę, sprzęt AGD oraz wiele innych, cennych usług i przedmiotów.

– godz. 18.30–19.00 Kabaret Kùńda

– godz. 19.00–19.30 Muzyczne Show Zespołu Young Brass

– godz. 19.30–20.00 występ Szczypior Kapeli

– godz. 20.00–20.30 koncert Dominiki Kwiatkowskiej uczestniczki programu „Śpiewajmy Razem. All together now.”

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24