10.02.2019 10:04 0 Kwt/mat.prasowe

Znane i lubiane pary opowiedziały o swej miłości w niekonwencjonalny sposób

fot. Marek Trybański

W sobotę (9 lutego) w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbył się koncert z okazji piątej polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa.

Znani i lubiani artyści sceny i estrady zaprezentowali mniej lub bardziej popularne utwory o miłości i życiu we dwoje oraz pozwoliły się poznać od nieco bardziej prywatnej strony. Koncert dedykowany małżonkom zgromadził wielu wejherowian zainteresowanych taką metodą spędzenia wspólnego czasu.

Na scenie pojawiło się siedem niezwykłych małżeństw: Krystyna i Wojciech Cugowscy, Agata Piotrowska i Andrzej Mastalerz, Weronika i Łukasz Korthalsowie, Iwona i Cezary Paciorkowie, Marzena i Maciej Sikałowie. Nie zabrało też narzeczonych, czyli Pauliny Grochowskiej i Wojciecha Stekla oraz Olgi Szomańskiej i Macieja Miecznikowskiego.

Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii Tydzień Małżeństwa a jej organizatorem była Fundacja Tydzień Małżeństwa.

fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański fot. Marek Trybański


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24