08.02.2019 09:11 0 Gol

Wejherowscy unihokeiści zaczynają walkę w play offach

Fot. archiwum

W najbliższy weekend KS Wejherowo rozpoczyna zmagania w fazie play off ekstraligi. W pierwszej fazie ich rywalem będzie Travel.pl Wilki Sanok. - Sądzę, że będą, to bardzo emocjonujące pojedynki – zapowiada szkoleniowiec wejherowian Karol Idzi.

KS Wejherowo, to drużyna unihokeja, która powstała na bazie zawodników UKS „Ósemki” Wejherowo. Na razie wejherowianie są na półmetku swojego debiutanckiego sezonu na ekstraligowych boiskach. W najbliższy weekend KS rozpoczyna zmagania w fazie play off, w której drużyny grają do dwóch wygranych. Zespół z grodu Wejhera w swoich pierwszych dwóch meczach będzie mógł liczyć na doping swoich fanów. W sobotę i w niedzielę spotkania odbędą się w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie, czyli popularnej „Samochodówce”. Na boisku unihokeiści z Wejherowa skrzyżują kije z zawodnikami Travel.pl Wilki Sanok.

Na razie nie spotykaliśmy się z chłopakami z Sanoka na boisku. Jedyne miałem przyjemność grać z kilkoma zawodnikami podczas zgrupowań reprezentacji Polski. Dlatego śmiem twierdzić, że są bardzo ambitni i waleczni. Właśnie takiego przeciwnika nam potrzeba - mówi Karol Idzi. - Jedno jest pewne. Damy z siebie wszystko, aby zwyciężyć i awansować do kolejnego etapu play off.

W sobotę mecz rozpocznie się o godz. 18. W niedzielę początek spotkania zaplanowano na godz. 9 (Uwaga! Możliwa jest zmiana godziny na 18).

Jesteśmy w stanie walczyć o medale ekstraligi seniorów – zapowiada Idzi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24