10.02.2019 07:56 0 Kwt/kaszubypolnocne.pl

Przewodnik przyrodniczy o Kaszubach wyróżniony w ogólnopolskim konkursie

źródło: www.kaszubypolnocne.pl

Wybrano dziesięć najlepszych projektów, które zostały wyróżnione w ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwa i najlepsze aplikacje promujące gminy, miasta, regiony. Wśród docenionych projektów znalazł się przewodnik przyrodniczy „Kaszuby Północne na cztery pory roku”. Konkurs organizowany przez Wiadomości Turystyczne zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę wydawnictw promujących miasta, regiony i produkty turystyczne.

Prezes Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne” Lokalna Organizacja Turystyczna odebrała dyplom z wyróżnieniem za przewodnik przyrodniczy przygotowany w języku polskim i angielskim. Gala Róża Regionów odbyła się w Poznaniu.

Cieszymy się, że nasz projekt i Kaszuby Północne zauważono i doceniono w Polsce. Mieliśmy przekonanie, że robimy coś absolutnie wyjątkowego i szanowne jury rzeczywiście to potwierdza. Dziękujemy za tak pochlebną ocenę oraz dziękujemy wszystkim naszym członkom i samorządom, które nas wspierają w działaniach – mówiła prezes Marta Balicka.

Zadaniem konkursu jest propagowanie wysiłków władz samorządowych związanych z promocją regionu oraz wspieranie rozwoju marketingu terytorialnego w naszym kraju.

Konkurs ma na celu upowszechniać innowacyjność w sposobie tworzenia wydawnictw i aplikacji mobilnych promujących gminy, miasta, regiony. W obliczu rosnących oczekiwań turystów to stały rozwój, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, profesjonalna oprawa graficzna i kreatywność, stanowią klucz do sukcesu. Z tego powodu konkurs dedykowany jest inicjatywom starającym się wprowadzić wspomniane elementy w promocję własnego regionu – informuje Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne”.

Przewodnik doceniono w zakresie grafiki, komunikacji z turystą, redakcji i stylu przekazu językowego, oceny konsumenckiej oraz marketingu internetowego.

Wśród wyróżnionych znaleźli się także Podlaskie.travel, Urząd Miasta Skierniewice, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Miejski w Gliwicach, Małopolska Organizacja Turystyczna, Urząd Miasta Hajnówka, Lokalna Organizacja Turystyczna Wielki Gościniec Litewski, Urząd Miasta Krakowa.

Link do e-przewodnika.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24