08.01.2019 12:30 0 Gol

Wikęd Luzino mistrzem Północnych Kaszub

Mat. pras.

Ręce do góry w geście triumfu po finałowym meczu mogli unieść piłkarze Wikędu Luzino. Pokonując w finale pierwszego tegorocznego turnieju Kaszub Cup w Luzinie zespół Jamy Zła, to wywalczyli tytuł Mistrza Północnych Kaszub!

Łącznie w Mistrzostwach Północnych Kaszub, w ramach ogólnopolskiego turnieju Kaszub Cup rywalizowało 10 drużyn. Najlepszym zespołem zawodów został Wikęd Luzino, który w finale pokonał drużynę Jama Zła. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Poldecor.

W trakcie mistrzostw wręczono też indywidualne nagrody. Te powędrowały do Szymona Skrzypczaka (najlepszy bramkarz), Jakuba Tobiaskiego i Jacka Wicona (najlepsi zawodnicy) oraz Karola Machola (króla strzelców).