08.01.2019 09:42 0 Gol

KS Wejherowo rundę zasadniczą zakończył porażkami

Mat. pras.

W meczach kończących zmagania w rundzie zasadniczej ekstraligi unihokeja nie najlepiej poradzili sobie zawodnicy KS Wejherowo. W swoich dwóch ostatnich meczach wejherowianie u siebie przegrali z I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski.

Tym razem hala sportowa Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie nie była szczęśliwa dla wejherowskich unihokeistów. Zmagania w rundzie zasadniczej ekstraligi podopieczni trenera Karola Idziego zakończyli bez punktów, dwukrotnie uznając wyższość zespołu z Gorzowa Wielkopolskiego. Spotkanie 15. kolejki wejherowianie rozpoczęli od gonienia wyniku. Już po zaledwie 4 minutach KS przegrywał 0:3, ale ostatecznie na przerwę po pierwszej tercji unihokeiści z Kaszub schodzili z jednobramkową stratą (4:5). W kolejnych dwóch padły remisy 2:2 oraz 4:4 i mecz zakończył się zwycięstwem Floorball 10:11. Wprawdzie w meczu 16. kolejki to wejherowianie otworzyli wynik po bramce z 3:50 min autorstwa Wojciecha Kleistera, to potem zdecydowanie wypadli goście, pokonując wejherowian w całym spotkaniu 8:3.

Rundę zasadniczą KS Wejherowo zakończył na trzecim w miejscu w czterodrużynowej grupie C.